Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Linoleumsnede van de Hongaarse graficus Eduard Floor uit 1965, van de bekende serie-190, nr. 79.
Met potlood getiteld, gesigneerd, gedateerd en genummerd 79/190
in passepartout, afmetingen: 63x89 (cm)2
Heure de début | 2-12-2015 à 10:08 |
Heure de fin | 16-12-2015 à 10:08 |