Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Anemonen in de knop
Stijlvolle, subtiele wasco-tekening voorstellende twee ontluikende anemonen. In de linker marge met potlood gesigneerd en gedateerd 1964. Professioneel en fraai gelijst door de firma Heijdenrijk te Amsterdam. Achter passepartout en glas.
Lijstformaat: 42 x 64 cm
Beeldformaat: 23 x 42 cm
Techiek: vetkrijt
Gesigneerd: ja
Jaartal: 1964
Conditie: zeer goed
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-3-2017 à 17:32 |
Heure de fin | 13-3-2017 à 17:32 |