Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie ets van Eduard Flor. De ets is middenonder gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 14/55. Jaar: 1971. Afmetingen blad: h32 x b50 cm. Afmetingen ets: h19 x b23 cm.
Conditie: in goede staat.
Heure de début | 11-4-2016 à 17:00 |
Heure de fin | 17-4-2016 à 22:00 |