Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie ets van Eduard Flor. De ets is middenonder gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 14/55. Jaar: 1971. Afmetingen blad: h32 x b50 cm. Afmetingen ets: h19 x b23 cm.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in zeer goede staat.
ZZETS
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-9-2017 à 9:25 |
Heure de fin | 25-9-2017 à 19:25 |