Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
raaie ets van Eduard Flor. De ets is middenonder gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 14/55. Jaar: 1971. Afmetingen blad: h32 x b50 cm. Afmetingen ets: h19 x b23 cm.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in zeer goede staat.
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-2-2018 à 22:20 |
Heure de fin | 9-2-2018 à 21:20 |