Harry Langdon - "Angelina Jolie - Séance photo pour Vanity Fair" 2005 - signé à la main
Muriel GirÈ - Jardin des cigales
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
De ets is in zeer goede staat, afbeeldingsmaat 17,5 x 23 cm.
Het gehele blad meet 64x48 cm, golft licht.
Met potlood gesigneerd en genummerd 16/40.
Wordt gerold verstuurd in een brede solide koker.