Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 2/5 |
Grote gekleurde ets van Eduard Flor. Nummer: 2/5.
Afmetingen werk (volledig blad): 65 x 50 cm. Afmetingen voorstelling: 44 x 33 cm
Het werk is, middenonder het werk, gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: In goede staat. Het werk is wat gebobbeld. Er zit wat foxing(oxidatie vlekjes) op de witte rand. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. De kleuren komen niet goed over op de foto
Het werk is in goede staat. Er zit wat foxing(oxidatie vlekjes) op de witte rand. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-7-2018 à 11:05 |
Heure de fin | 17-7-2018 à 20:52 |