Niki de Saint-Phalle - Les fiance's de Knokke
Enrique Marin Munoz - technique mixte (dont collage) "el voyeur" signé - avec catalogues -
Bobo - Masque animalier - BOBO, BWA - Burkina Faso'
Michael Parkes - Promesses non tenues
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Sujet | Fleurs et Plantes |
Dimensions | 58 x 46 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 60 |
Karakteristiek, fijn werk van Eduard Flor. Aquatint ets op dik papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (4/60). In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten en er is een verkleuring van een vorig passe-partout. Ingelijst met iets strakker passe-partout is het werk zeer goed.
Afmetingen: 58cm x 46cm (blad), 29cm x 25cm (binnen vorig pp), 23cm x 18cm (etsbeeld)
État | Bon | ||||||||
Blad heeft ingelijst gezeten en er is een verkleuring van een vorig passe-partout. Ingelijst met iets strakker passe-partout is het werk zeer goed. | |||||||||
Heure de début | 27-8-2021 à 10:59 |
Heure de fin | 30-8-2021 à 19:43 |