Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Dimensions | 32.5 x 49.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 14/55 |
Eduard FLOR (Boedapest 1925 – Dohis 2015)
Schilder in Olieverf en aquarellist, etser
Opleiding:
In de periode 1949-1951 volgde Eduard Flor zijn opleidingen aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam. Van 1975 tot 1985 doceerde Flor, aan zowel de Koninklijke Academie Den Bosch, de Vrije Academie Den Haag en de Christelijke Academie Kampen.
Eduard Flor woont en werkt heden ten dage voornamelijk in Frankrijk.
Flor opereert meer op de intellectuele rand van het post Cobra expressionisme. Zijn landschappelijke thema’s condenseren abstracte en eenvoudige vormen. Euard Flor wordt door de schrijver en historicus Ad van der Blom beschreven in “Graphic Art Now” (Elsevier 1984) als “een van onze meest diepgaande kunstenaars, die condenseert de werkelijkheid om symbolen en, net als Anton Heyboer, aan de ets bijna mystieke kwaliteiten toeschrijft. De onderwerpen van Eduard Flor, zijn zeer divers: landschappen, zeeën, portretten foto’s maar ook religieuze werken. Maar ook thema’s geïnspireerd uit fragmenten van reizen en ervaringen.
Exposities en prijzen:
Biënnale van Parijs 1959 Het werk van Flor bevind zich dan ook in internationale musea, oa. Verschillende musea in Nederland: Amsterdam, Rotterdam, Arnhem Utrecht. Maar ook in het Brooklyn Museum New York en Philadelphia Museum of Art Fairmont in de V.S. en het State Museum Modern Art Jeruzalem in Israël.
In goede staat. De zeefdruk is gedrukt op een soort plastic folie papier. | |||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 14-2-2021 à 20:29 |
Heure de fin | 16-4-2021 à 13:35 |