Max Klinger - Allégorie / Figure féminine assise avec génie) eau-forte aquatinte 1911
Valentin Bakardjiev - Huile sur toile, Dalem
Paolo SIMONCINI - Femme étrusque
ELLA GERSTELING
TITEL - the book
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 50 X 70 CM
gekaderd in wit houten lijstje in de maat 55 x 75
gesigneerd en gedateerd aan de achterzijde
HERKOMST - Gekocht bij de kunstenaar
in houten lijstje
goede orginele staat
Heure de début | 26-9-2016 à 21:07 |
Heure de fin | 4-10-2016 à 21:07 |