Horst Antes - Mère et l'enfant
Pablo Picasso - Composition 1948 grande lithographie couleur originale School Prints
Volker Ritters - Ferme - Gravure, Encadrée
Ursula Scheid-Duntze - Pot avec couvercle vernis mat
ELLA GERSTELING
TITEL - TO SHARE
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 40 X 50 CM
gesigneerd en gedateerd aan de achterzijde
HERKOMST - Gekocht bij de kunstenaar
in houten lijstje
goede orginele staat
Heure de début | 26-9-2016 à 21:06 |
Heure de fin | 3-10-2016 à 21:06 |