Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1983 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Dimensions | 78 x 79 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Groot italiaans landschap van Elmar Gille. Diepdruk aquatint ets op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘83) en getiteld, een Épreuve d’Artiste exemplaar. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten wat taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad en er is een verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima toonbaar.
Afmetingen: 79cm x 78cm (blad), 78cm x 55cm (beeld)
Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
État | Bon |
Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten wat taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad en er is een verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima toonbaar. | |
Heure de début | 22-8-2019 à 12:01 |
Heure de fin | 26-8-2019 à 19:11 |