Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 85 x 59 cm (h x l) |
incl. cadre | 114 x 84 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeer fraai werk van Elmar
Gille, getiteld Epiloog – La Nostalgia.
Het betreft een groot werk, van 85 x 59 cm in een eikenhouten Barth lijst van
114 x 84 cm. In de eigen kenmerkende diepdruktechniek van Gille. Met potlood gesigneerd
rechtsonder, de titel en de oplage 24/ 75 zijn ook vermeld.
Het geheel is in een uitmuntende conditie. Kan direct aan de wand. Op de foto's zijn spiegelingen zichtbaar door het glas. Oorspronkelijke galerieprijs: € 950.
I.v.m. de grootte uitsluitende ophalen in Eindhoven
État | État neuf |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eindhoven (centrum), Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eindhoven (centrum), Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-9-2021 à 10:54 |
Heure de fin | 27-9-2021 à 15:56 |