Armando - Paysage - Giclée -2014 - édition de 30 pièces
Peter Nagel - Sérigraphie couleur LE VLIEGER Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Dimensions | 55 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristiek landschap van Elmar Gille. Diepdruk aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten wat taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad en er is een verkleuring binnen een vorig passe-partout (zie foto’s). Opnieuw ingelijst met passe-partout (de oude passe-partout lijnen volgend) is het werk zeer goed.
Afmetingen: 70cm x 55cm (blad), 68cm x 50cm (etsbeeld)
Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten wat taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad en er is een verkleuring binnen een vorig passe-partout (zie foto’s). Opnieuw ingelijst met passe-partout (de oude passe-partout lijnen volgend) is het werk zeer goed. | |||
Heure de début | 22-8-2019 à 13:39 |
Heure de fin | 21-9-2019 à 0:32 |