Goran Warff - Collection de cristaux Vaas Kosta Boda
Sean Scully - Lithographie offset couleur. Affiche : ROLAND GARROS 2001
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1984 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 17 x 31 cm (h x l) |
incl. cadre | 36 x 51 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 2/60 |
Ingelijste litho van Elmar Gille uit 1984. Titel: Herfst/winter. Nummer: 2/60. Afmetingen incl. lijst: H36 x b51 cm, afmetingen voorstelling: H17 x b31 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie: in prima staat, werk kan zo aan de muur.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Het werk kan worden afgehaald in sGravenzande
In goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 19-4-2019 à 23:19 |
Heure de fin | 18-8-2019 à 12:25 |