Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1976 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Nature morte |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 50 |
Mooie, ingetogen ets van Elmar Gille. Ets op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘76) en genummerd (7/50). In goede conditie; wat verkleuringen aan de randen van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 41cm x 32cm (totaalbeeld), 27cm x 16cm (raam ets)
État | Bon | ||||||||
Wat verkleuringen aan de randen van het blad. Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||||||||
Heure de début | 14-5-2021 à 15:44 |
Heure de fin | 18-5-2021 à 21:56 |