Gilbert & George - Maison Somerset
Maugosia Sycz - Intérieur avec chien
Walasse Ting - Hommage à Picasso
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1978 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Dimensions | 60 x 80 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 30 |
Mooi drieluik van Elmar Gille uit 1978. Aquatint ets (drie eigenlijk) op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (12/30). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten aan de achterkant van het blad en er is een verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 80cm x 60cm (blad), 70cm x 30cm (beeld)
Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten aan de achterkant van het blad en er is een verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Heure de début | 21-8-2019 à 2:39 |
Heure de fin | 26-8-2019 à 19:57 |