Kunstenaar: Emanuel van der Ven
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Bloemstilleven
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 32 x 36
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Zonder lijst
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-8-2017 à 15:19 |
Heure de fin | 25-8-2017 à 11:08 |