Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1979 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 13.5 x 13.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Emilio Armengol
Titel: Abstracte compositie
Lithografie (1979), handgesigneerd. Genummerd 286/500
Afmeting blad: 13,5 x 13,5 cm
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending is op eigen risico en in overleg.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen
Le lot se trouve à | Breda of Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-6-2018 à 18:18 |
Heure de fin | 18-6-2018 à 21:44 |