Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
32 x 46,80 cm
Deze tekening is verkregen via de galerie die Emo Verkerk's werk representeert: Willem Baars Projects
Tekening wordt geleverd in onbeschadigde witte Profilex baklijst - zie foto
Heure de début | 10-3-2017 à 13:06 |
Heure de fin | 17-3-2017 à 13:06 |