Manfred Kielnhofer - GARDIENS DU TEMPS
Linda Matalon - ARBRE DE VILLE
Novy Bor - Jan-Willem van Zijst - Objet annuel de la foire d'art du verre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Emo Verkerk
Dansende Mariniers
Zeefdruk in kleine oplage uit 1989
Gesigneerd
Oplage 16/20
Afmeting 50 x 65 cm.
Niet ingelijst
In onberispelijke staat
Het Gemeentemuseum Den Haag toonde deze winter zo’n negentig schilderijen en beelden van een van de belangrijkste kunstenaars van de laatste decennia in Nederland: Emo Verkerk.
Vanaf 1978 heeft hij de schilder- en beeldhouwkunst verrijkt met sympathieke, wonderlijke werken. In het begin van zijn carrière schilderde hij portretten waarin vorm en kleur een eigen leven leiden. Na de grote overzichtstentoonstelling in 1988 in het Stedelijk Museum in Amsterdam zijn de ontwikkelingen in zijn werk in een stroomversnelling geraakt. Hij heeft zich losgemaakt van het portret zoals iedereen dat begrijpt en heeft een eigen weg gekozen met ontwapenende, vrolijke schilderijen en beelden als resultaat.
Heure de début | 16-3-2015 à 10:08 |
Heure de fin | 30-3-2015 à 11:08 |