Maria Sybilla Merian - Nr. XCVI “Saule rouge fleuri”
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk van Emo Verkerk uit 1989, afmeting papier 49,5 cm bij 67,5 cm.
Tekening in blauw op geschept papier, professioneel verlijmd op ruim karton.
In potlood gesigneerd en genummerd. Oplage 200. In prima conditie.
Herkomst: Stichting kunst en bedrijf.
Afhalen in Amsterdam of verzenden voor E 10,00 ( binnen Nederland).
Heure de début | 14-12-2013 à 14:58 |
Heure de fin | 28-12-2013 à 14:58 |