Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Aquarelle |
Sujet | Nu |
Dimensions | 21.5 x 14.5 cm (h x l) |
Passe-partout | 40 x 30 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Conditie: Het werk is in goede staat. Er zit onderaan het passepartout een kleine beschadiging. Goed ingelijst, valt dit onder de lijst.
Het werk is in goede staat. Er zit onderaan het passepartout een kleine beschadiging. Goed ingelijst, valt dit onder de lijst. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 21-6-2018 à 13:05 |
Heure de fin | 29-6-2018 à 22:57 |