Karl Ludwig Mordstein - Nature morte
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1976 |
Technique | Gaufrage/Impression fantôme |
Dimensions | 49 x 34 cm (h x l) |
incl. cadre | 66 x 51 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 6/15 Zaandam |
Prachtige verdiept ingelijste Adsera Riba,1976
diepdruk/aquatint
Hand
gesigneerd
Oplage slechts 15 stuks, waarvan deze nummer
6
Afmetingen ingelijst H. 66 x B. 51 cm, diepdruk/aquatint is H.
49 x B. 34 cm
Professioneel ingelijst met passe partout
.
Conditie uitstekend
Ophang gereed
Enric Adserà Riba, geboren in 1939 in het Spaanse Catalonië, groeide op in een land dat herstelde van een burgeroorlog. Hij ontving les van Josep Busquets, beeldhouwer uit Barcelona. Daarna bezocht hij de Escuela de Bellas Artes te Barcelona. Hij was daarna lid van Centro Artístico Sant Lluc en Cúpula del Coliseum in Barcelona tot 1960. In 1960 maakte Enric Adserà Riba zijn eerste reis naar Nederland waar hij eerst lessen volgt aan de Hendrik de Keyzerschool waarna hij een jaar in Melilla verbleef. In 1962 vestigde hij zich definitief in Zaandam waar vanuit hij aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam studeerde. Vanaf 1962 in Zaandam woonachtig en werkend als beeldend kunstenaar gespecialiseerd in grafisch werk, tekeningen, schilderijen, beelden en objecten.