Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kleurets van Adsera Riba in zeer goede staat.
Gesigneerd en gedateerd 1990 in potlood en voorzien van oplagenummers 57/70.
Bladmaten 91x76 cm, beeldmaten ca. 70x50 cm
Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.
Gecombineerde verzending mogelijk zonder extra kosten
Heure de début | 1-4-2016 à 13:35 |
Heure de fin | 15-4-2016 à 20:35 |