Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Leuke ets van Adsera Riba uit 1985. De titel staat onder de ets maar kan ik niet met zekerheid ontcijferen. Prachtig ingelijst, achter glas en passe-partout. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd. Dit is nummer 9 uit een oplage van slechts 12. Achterop zit nog een stikker met een prijs van 1000 hollandse guldens.
Afmetingen: 66cm x 78cm (incl. lijst), 39cm x 49cm (beeld ets)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O in verband met grootte en kwetsbaarheid (glas!) van het werk.
Heure de début | 16-12-2014 à 19:16 |
Heure de fin | 25-12-2014 à 19:16 |