Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige verdiept ingelijste Adsera Riba,1976
diepdruk/aquatint
Hand gesigneerd
Oplage slechts 15 stuks, waarvan deze nummer 3
Afmetingen 65x57cm
Professioneel ingelijst met passe partout in houten lijst
Conditie uitstekend
Ophang gereed
Liefst ophalen i.v.m. Kwetsbaarheid glas en lijst
Verzending aangetekend in overleg
Enric Adserà Riba
Enric kwam vijftig jaar geleden vanuit Spanje naar Nederland. Hij heeft in Barcelona aan de kunstacademie en aan de Rijksacademie in Amsterdam gestudeerd. Wie zijn voorgeschiedenis niet kent, plaatst het werk moeiteloos in een warmbloedige Spaanse, zo niet Catalaanse traditie. Adserà Riba is een veelzijdig kunstenaar die op ontelbare plaatsen heeft geëxposeerd. Als het succes van zijn werk uit het aantal exposities mag worden afgeleid, dan kan hij langzamerhand tot de bekendste Nederlandse kunstenaars worden gerekend.
Heure de début | 5-9-2016 à 22:07 |
Heure de fin | 13-9-2016 à 22:07 |