Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke diepdrukets door Enric Adsera Riba.
Voorstelling getiteld 'Portella 685'
Losbladig, beeldmaat 21x16, bladmaat 29x21
Gesigneerd r.o. 'Adsera Riba', blindstempel met monogram en datum m.o. 'EAR Z'dam en 1982'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro
Heure de début | 11-5-2014 à 19:22 |
Heure de fin | 18-5-2014 à 19:22 |