Victor Vasarely - ALTAIR et CENTAURI-XXII- 1973 - 2 oeuvres
Armando - Giclée noir/blanc ES REGNET --- SIGNÉ À LA MAIN - SEULEMENT 25 EXEMPLAIRES !
Armando - Giclée couleur GESTALT IV --- SIGNÉE À LA MAIN - SEULEMENT 30 EXEMPLAIRES !
Andy Warhol - Lithographie offset couleurs MICK JAGGER de 2010
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1990 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Dimensions | 91 x 74.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Grote Ets/aquatint van Adsera Riba. Nummer: 15/70. Jaar: 1990. Afmetingen werk: H91 x b74,5 cm. Afmetingen voorstelling: H69 x b54,5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 25-9-2019 à 9:47 |
Heure de fin | 6-10-2019 à 19:26 |