Horst Antes - Mère et l'enfant
Pablo Picasso - Composition 1948 grande lithographie couleur originale School Prints
Volker Ritters - Ferme - Gravure, Encadrée
Ursula Scheid-Duntze - Pot avec couvercle vernis mat
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1996 |
Technique | Lithographie |
Sujet | Nu |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Deze Catalaanse kunstenaar heeft zich begin jaren 80' gevestigd in Nederland.
Riba wordt gekenmerkt door zijn hergebruik van eenvoudige materialen. Deze keuze in materiaal doet onmiddellijk denken aan Pablo Picasso, Joan Mirò en Antoni Tàpies. Zoals Picasso een veelzeggende sculptuur kon maken van slechts een zadel en een fietsstuur daaromheen, zo heeft Enric Adserà Riba zijn atelier volgestouwd met bouwmaterialen en honderden triviale objecten die geen enkele betekenis hebben, anders dan die in het oog van diegene die ze heeft verzameld.
De voorstelling is in zeer goede staat | |||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 28-12-2021 à 21:37 |
Heure de fin | 6-1-2022 à 21:51 |