Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Technique | Bronze |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 23 x 10 x 1 cm (h x l x p) |
Signé | Non signé |
Prachtig, uniek bronzen beeld op sokkel van Eric Claus.
Eric Claus mag gezien worden als een belangrijk vertegenwoordiger van de hedendaagse klassieke beeldhouwkunst. Door een breed scala aan onderwerpen weet Eric Claus de kijker steeds weer te boeien. Of het nu de figuren uit de populaire Italiaanse Commedia dell arte zijn of de grote filosofen uit de vorige eeuw en niet te vergeten de klassieke mythologie, het zijn, zijn artistieke visie en zijn vakmanschap die de toeschouwer verrassen. Het grote creatieve vermogen en de tomeloze werkdrift van Eric Claus hebben in een periode van meer dan een halve eeuw geleid tot een omvangrijk oeuvre.
Een oeuvre van vele monumentale en kleinere sculpturen, penningen, schilderijen en tekeningen. Eric Claus bezocht van 1949-1952 de Grafische School in Amsterdam, van 1952-1954 de Rijksnormaalschool voor Tekenleraren te Amsterdam, van 1955-1960 de Rijksakademie te Amsterdam, was van 1979-1990 Hoogleraar aan de Rijksacademie te Amsterdam.
Ontving vele prijzen en heeft vele opdrachten verkregen vanaf 1963 t/m heden.
Hoogte inclusief sokkel 23 cm.Diameter bronzen beeld 10 cm.Beeld en sokkel zijn in nieuwstaat!
Diameter bronzen beeld 10 cm.
Herkomst: Collectie Streefoord Eemnes.
État | État neuf | ||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eemnes, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | EEMNES, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-1-2020 à 13:29 |
Heure de fin | 4-4-2020 à 23:18 |