Jim Dine - Lithographie offset couleur--- COEUR de 1983
Donald Lipski - Lithographie offset couleur. Affiche : ROLAND GARROS 1995
Victor Vasarely - ALTAIR et CENTAURI-XXII- 1973 - 2 oeuvres
Armando - Giclée noir/blanc ES REGNET --- SIGNÉ À LA MAIN - SEULEMENT 25 EXEMPLAIRES !
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Année | 1970 |
Technique | Bronze |
Dimensions | 23 x 13.5 x 7.5 cm (h x l x p) |
Poids | 2500 grammes |
Signé | Non signé |
Dit beeld is in de beginjaren 70 van de vorige eeuw vervaardigd door Erik Claus in opdracht van de Nederlandsche Bank.
Dit is een kleiner exemplaar van dat beeld. Het is door de Nederlandsche bank gebruikt als jubileumgeschenk.
Hoeveel exemplaren er zijn uitgereikt is mij niet bekend.
Het betreft een beeld van ongeveer 23cm hoog. Uitgevoerd in brons. De sokkel is van marmer.
Klein is aan de voor en achterkant onderaan de sokkel een inscriptie gemaakt. Aan één zijde staat er "Nederlandsche bank", op de andere zijde de naam van de jubilaris.
Het beeld weegt ongeveer 2,3kg.
Gezien de kwetsbaarheid kan dit beeld niet worden ver
heeft als beeld altijd in de kast gestaan | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Akkrum, Les Pays-Bas | ||||||||
Le lot se trouve à | Akkrum, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-5-2021 à 14:50 |
Heure de fin | 14-5-2021 à 15:05 |