Joan Ponc - Litho offset couleur : Affiche d’exposition de 1998
Abdol Motavassel - Dessin, Sans titre - Encadré
Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Technique | Bronze |
Dimensions | 15.5 x 12 x 3 cm (h x l x p) |
Signé | Signé à la main |
Zeer fraai bronzen beeldje. Dit beeld is in meerdere afmetingen gemaakt. Dit beeldje is van de kleine beeldjes de grote en de dubbel gesigneerde versie! Het beeldje heeft een mooie donkere patina.
Beeldje is in zeer goede staat. | |||
Le lot se trouve à | Apeldoorn, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-1-2019 à 10:02 |
Heure de fin | 28-1-2019 à 20:15 |