Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Technique | Bronze |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 17 x 8 x 17 cm (h x l x p) |
Poids | 1200 grammes |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 8 |
Prachtige, bronzen beeld, van een uil gemaakt door de bekende Nederlandse beeldhouwer, graficus en medailleur Eric Claus.
Mooi patina.( paar kleine oxidatie puntjes op de staart maar niet storend )
Is hand gesigneerd (E Claus) wat op zich heel uniek is.
En een oplage van 8 stuks
Eric Claus (Haarlem, 3 juni 1936) maakte veel beelden in openbare ruimtes en musea.
Paar kleine oxidatie puntjes op de staart maar niet storend. | |||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Babylonienbroek, Les Pays-Bas | ||||||
Le lot se trouve à | Babylonienbroek, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-4-2021 à 22:54 |
Heure de fin | 5-6-2021 à 23:47 |