A.R. Penck - L'esprit de l'Europe
Henri de Toulouse-Lautrec - Lithographie, Plateau de petit-déjeuner (de "Elles") - Encadrée
Marc Chagall - Bible de Luther avec images de Marc Chagall - allemand
Antoon Derkzen van Angeren - Patineurs sur la glace - Ets
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
De ets "Papaver" heeft een formaat van 12 x 9 cm en is gedrukt op 310 grams Hahnemuhle German Etching papier. Deze ets is nummer 71 / 100. De ets is gedrukt als luxe-editie bij de monografie over Erik Andriesse; Fast forward. De ets is los ingelegd in de monografie. De conditie is als nieuw.
De ets en het boek kunnen opgestuurd worden.
Heure de début | 6-2-2014 à 16:08 |
Heure de fin | 20-2-2014 à 16:08 |