Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Mooie tekening van Evert-Jan Ligtelijn.
In goede staat.
Rechtsonder gesigneerd, linksonder getiteld en gedateerd 'Pottenmakerstraat Brugge 21-6-'58'
Formaat een slag groter dan A4
Werk kan afgehaald worden of goed verpakt verzonden.
Heure de début | 14-5-2015 à 17:49 |
Heure de fin | 24-5-2015 à 20:49 |