Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Acht zeefdrukken van Evert Strobos (Hengelo 1943) met de weergave van projecten in Cortenstaal.
Titel : Projecten in Cortenstaal
Jaartal : 1982
Afmetingen beeld : acht vellen van 50 x65 cm
Gesigneerd : elke zeefdruk is aan de achterzijde gesigneerd en gedateerd in potlood
Oplage : 25 exemplaren ( in potlood aangegeven aan de achterzijde)
Ingelijst : nee, losbladig
Materiaal : zeefdruk op stevig papier
Conditie : de prenten zijn in goede staat
De werken worden volldig gegarandeerd mbt de aangegeven conditie en authenticiteit.
De zeefdrukken kunnen worden verzonden. Kosten 6.75 euro
Bijgevoegd is een catalogus van het Stedelijk Museum in Amsterdam in zwart en zilver van een tentoonstelling van Evert Strobos in 1971.
Heure de début | 26-1-2013 à 15:51 |
Heure de fin | 9-2-2013 à 15:51 |