Manfred Kielnhofer - GARDIENS DU TEMPS
Linda Matalon - ARBRE DE VILLE
Novy Bor - Jan-Willem van Zijst - Objet annuel de la foire d'art du verre
Technique | Techniques mixtes |
Dimensions | 48 x 63 cm (h x l) |
incl. cadre | 73 x 103 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ingelijste gemengde techniek op papier van Frank Lengvenius. Mooie heldere kleuren! Titel: Aan de andere kant. Afmetingen incl. lijst: h73 x b103 cm. Afmetingen voorstelling: h48 x b63 cm. Het werk is midden boven gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Galerieprijs: 800 euro.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in sGravenzande( vlakbij Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
État | Bon |
In goede staat | |
Heure de début | 19-11-2020 à 16:42 |
Heure de fin | 16-12-2020 à 19:30 |