Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Dit schilderij verkeert niet in erg goede staat.Er is een poging gedaan tot verwijdering van de bruine oppervlaktelaag.Dit is op enkele plekken gelukt maar daarna gestaakt.De onderliggende verflaag is op enkele stukjes na intakt De signatuur lijkt van F.Hoos te zijn.Ik heb geen verdere expertise(zie foto's).Het doek is niet beschadigd.Het is dus een restauratie object.Gezien vorengaande is de beginprijs op 1 euro gezet .
Afmeting doek zonder lijst is 50 bij 40 cm
Heure de début | 22-5-2016 à 19:33 |
Heure de fin | 5-6-2016 à 19:33 |