Michael Steiner - "BOXOS" 1980 - édition
Gunter Damisch - "Rotwegverschlingung" 1997 - Edition 33 - signé et numéroté à la main
Alfonso Moreno - Bol chinois aux cerises
Larry Zox - "Le prochain grand moment de l'histoire est le nôtre" 1970 - signé - numéroté
Technique | Techniques mixtes |
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage portuaire |
Dimensions | 33 x 73 cm (h x l) |
incl. cadre | 51 x 91 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
État | Raisonnable |
Papier is wat verkleurd met vlekjes door de tijd + klein deukje rechtsboven in lucht, passe-partout verkleurd door de tijd, bevat wat vlekken, beschadigingen, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, zonder glas | |