Bernd Damke - ART DU BÉTON - SANS TITRE 1967 signé
Pavel Sukdolak - TITRE difficile à lire
Villeroy en Boch - Grande plaque murale Vieux Rhodes Boch Belgique
Période | 1800 à 1899 (19e siècle) |
Support | Panneau |
Sujet | Marine |
Dimensions | 24.5 x 17.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 41.5 x 34.6 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Olieverf-tafereeltje op houten paneel: zeilboot op zee van Frederick James Aldridge, een Brits schilder bekend om zijn zeegezichten en schepen, die leefde en werkte in Worthing en daar ook een galerie had (1850-1933). Drie van zijn werken zijn tentoongesteld door de Royal Academy.
Het spijt ons zeer dat de foto's niet rechtop staan. Zowel bij Windows als Mac staan de foto's goed (in de verkenner) maar bij verder gebruik lijken ze op de een of andere manier info over hun juiste stand te verliezen .....
État | Raisonnable | ||
Doordat het paneeltje wat losjes in het frame zit, vertonen de randen wat beschadigingen. Via de foto’s hebben we ook deze beschadigingen duidelijk in beeld gebracht. | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Voorburg, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Voorburg, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-3-2019 à 21:56 |
Heure de fin | 17-3-2019 à 19:03 |