Joseph Robers - Reichstag de Berlin
Gilou Brillant - SANS TITRE signé 1975.
Klaus Dieter Engelke - Acte IV
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 1980 à 2000 |
Dimensions | 7 x 11.5 x 11.5 cm (h x l x p) |
Poids | 543 grammes |
Marqué | Signé à la main |
3 Espresso / Koffie kop en schotels van aardewerk van de Nederlandse, Drenthse kunstenaar en pottenbakker Freek Berends (1945).
-Aan de onderzijde met de hand gesigneerd en genummerd.
-Jaartal onbekend.
-Afmetingen: Kopjes: Hoogte, ca. 6 cm. Doorsnede, 6 cm.
Schotels: Doorsnede, ca. 11,5 cm. Hoogte, 2 cm.
-Gewicht kop en schotels: respectievelijk 170, 173 en 200 gram.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Informatie over de kunstenaar:
Freek Berends, geboren in 1945 in Hoogeveen (Drenthe), komt uit een familie van postbestellers en werkte tot zijn diensttijd in het Harde als postbesteller.
-Opleiding: Tijdens zijn diensttijd (1965/1966) volgde hij lessen bij de pottenbakker Frans Slot (1909-1974) uit Epe.
Hij begon een pottenbakkerij in Hoogeveen en later in Echten (gemeente De Wolden).
-Werkzaam als pottenbakker van ca. 1969-1998. Van 1998-2010 had Freek Berends een galerie in Echten.
( Voor meer informatie over deze kunstenaar: www.capriolus.nl/nl/content/berends-freek )
Afhandeling:
-De 3 kop en schotels kunnen afgehaald worden in Amsterdam.
-De 3 kop en schotels kunnen aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Heure de début | 31-1-2021 à 15:03 |
Heure de fin | 4-3-2021 à 8:15 |