Olieverf op doek, voorstellende een vaart met een man in een boot in een bosrijk gebied. Gesigneerd linksonder.
Doekmaat 24 x 40 cm. Lijstmaat 32 x 48 cm.
F.J.(Frits) Goosen is geboren te Hilversum in 1943.
Heure de début | 1-2-2016 à 20:14 |
Heure de fin | 9-2-2016 à 19:14 |