FRITS MARIS 1873 - 1935
MANNEN AAN HET WERK OP HET LAND
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP BOARD IN DE MAAT 50 X 60 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER FRITS MARIS zie foto
IN EEN FRAAIE GESTOKEN LIJST IN DE MAAT 63 X 73 CM
ZEER GOEDE STAAT
Kleine meesters hebben grote toekomst
Heure de début | 1-6-2015 à 15:53 |
Heure de fin | 13-6-2015 à 19:53 |