Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Herman Brood - Bohemian Rhapsody
Armando - Paysage - Giclée -2014 - édition de 30 pièces
FRITS MARIS
STILLEVEN MET APPELS EN BANAAN
olieverf op linnen in de maat 37 x 55 cm
IN EEN ZEER FRAAIE ANTIEKE LIJST IN DE MAAT 59 X 74 CM
gesigneerd rechts onder frits maris
schilderij is in goede staat, paar kleine verfherstellingen links boven
Lijst is in zeer goede staat voor zijn leeftijd
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
kleine meesters hebben grote toekomst
Heure de début | 22-7-2014 à 16:13 |
Heure de fin | 3-8-2014 à 16:13 |