Novy Bor - Gert Bullée - Glaskunstbeurs jaarobject 2015
Adam Jablonski - Objet en verre
Manfred Kielnhofer - GARDIENS DU TEMPS
Linda Matalon - ARBRE DE VILLE
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Aquarelle |
Style | Impressionniste |
Dimensions | 43 x 33 cm (h x l) |
incl. cadre | 56 x 44.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een prachtig klassiek kunstwerk ( titel: "boer schilt aardappels" , gemengde techniek ) van de Nederlandse kunstenaar Frits Maris (1873-1935). Nabloei Haagse School. Het werk is mooi achter glas ingelijst. Gesigneerd rechts onder. De afmetingen met lijst: 56 cm. x 44,5 cm. De beeldmaat is: 43 cm. x 33 cm. De conditie is heel goed. Het kunstwerk is te bezichtigen bij Kunsthandel Martins anno 2018 te Wolvega en wordt geleverd met een echtheidscertificaat.
Biografie:
Frits Maris (1873 Den Haag - voorburg 1935) is een neef van de grote Marissen. Hij kreeg les aan de academie in Den Haag en daarna van Willem Maris en Jan Toorop. Door Jan Toorop kreeg Frits Maris belangstelling voor het pointillisme. Zijn landschappen, figuren en stadsgezichten zijn doorgaans helder en bijzonder van kleur. Frits Maris schilderde vooral veel bloem- en fruit stillevens. Bron: Scheen.
Herkomst:
Collectie Kunsthandel Martins anno 2018
Netherlands
Algemeen in een heel goede staat. | |||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wolvega, Les Pays-Bas | ||||||
Le lot se trouve à | Wolvega, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-9-2021 à 12:12 |
Heure de fin | 18-9-2021 à 20:15 |