Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
De eerste uitgave van het beroemde tijdschrift was al in 1946. Deze eerste uitgave is gewijdt aan de broer van Bram van velde: Geer van Velde. Deze uitgave bevat 8 pagina's met 1 grote litho (zie foto) van Geer van Velde en een aantal kleine litho's. Allen zwart/wit
Techniek: litho
Formaat: 28 x 38 cm
Jaar: 1946
Uitgeverij: galerie Maeght
Niet gesigneerd, oplage onbekend.
Verzendkosten: 7,50 normaal of 9,00 aangetekend
Heure de début | 11-3-2013 à 21:22 |
Heure de fin | 18-3-2013 à 21:22 |