Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Eerste nummer van het kunsttijdschrift Derrière Le Miroir, gemaakt door Aimé Maeght. Gepubliceerd in 1946 voor de expositie van de volgende kunstenaars: Bonnard, Matisse, Braque, Rouault, Marchand, Manessier, Thompson, Geer van Velde, Chastel, Villeri, Atlan, Rigaud, Dany en Pallut bij Galerie Maeght. De authenciteit wordt voor 100% gegarandeerd.
Teksten van Jacques Kober, Henri Matisse, Georges Rouault en André Marchand.
Zes originele litho's van Geer van Velde (1898-1977).
Deze litho's zijn speciaal door Van Velde gemaakt voor de allereerste uitgave van Derriere le Miroir.
Deze uitgave bevat 8 pagina's met 1 grote litho (gebruikt als voorblad) van Geer van Velde en een aantal kleine litho's. Deze hebben een formaat van ongeveer 27 x 10 cm.
Techniek: litho
Titel DLM: Le noir est une couleur
Formaat DLM: 28 x 38 cm
Jaar: 1946
Uitgeverij: galerie Maeght
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-1-2017 à 22:09 |
Heure de fin | 13-1-2017 à 22:09 |