Chaque lundi, une Vente spéciale
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
6 fraaie originele lithografie van Geer van Velde (1898-1977). Geer was de broer van Bram van Velde.
Deze 6 litho's zijn speciaal door Van Velde gemaakt voor de allereerste uitgave van een van de belangrijkste kunsttijdschriften met originele grafiek uit de 20ste eeuw: Derriere le Miroir nr.1
Deze heruitgave uitgave bevat 8 pagina's met 1 grote litho (gebruikt als voorblad) van Geer van Velde en een aantal kleine litho's. Deze hebben een formaat van ongeveer 27 x 10 cm. Allen in zwart/wit.
Op één foto is te zien hoe één van de litho's eruit ziet indien ingelijst.
Techniek: litho
Formaat tijdschrift: 28 x 38 cm
Jaar: 1946
Uitgeverij: galerie Maeght
Niet gesigneerd, oplage onbekend.
Verzendkosten: 7,50 standaard, 9.00 aangetekend. België: 14.00
Heure de début | 14-12-2013 à 11:57 |
Heure de fin | 21-12-2013 à 11:57 |