Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeer fraai ingelijst werk van Geert Vrijdag
Afmeting blank houten lijst 88x113 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 140ex
Verzendkosten uitsluitend in nederland 35 euro
Het werk wordt per koerier bezorgd
Heure de début | 4-6-2016 à 8:53 |
Heure de fin | 11-6-2016 à 18:53 |